Kabiny prysznicowe

Kabiny prysznicwe na wymiar

Nasza kabina prysznicowa szklana w nowoczesnym stylu to nie tylko ciekawy projekt, ale i estetyka w połączeniu z funkcjonalnością. Naszym priorytetem jest abyśmy razem z państwem stworzyli wyjątkowe wnętrze łazienek. Pomieszczenia mają być zarówno funkcjonalne, jak i wykonane z dbałością o walory estetyczne. W zależności od charakterystyki pomieszczenia, może to być zarówno ścianka prysznicowa, drzwi prysznicowe jak również cala kabina prysznicowa wolnostojąca, składająca się z kilku szyb prysznicowych. Kabina na zamówienie wykonujemy ze szkła przeźroczystego jak i kolorowego. Każda z tych szyb możemy przekształcić w szybę piaskowania, co pozwoli zachować nam intymność podczas kąpieli.

Dobór kolorystyki akcesoriów pozostawiamy Państwu, my zaproponujemy najlepsze rozwiązanie do Waszej łazienki. W celu wyceny kabiny prysznicowej prosimy o kontakt z PerfectGlass.

 • Samozamykające się drzwi szklane w kabinie prysznicowej

  Samozamykające się drzwi szklane w kabinie prysznicowej

  U klienta w domu wykonaliśmy nowoczesną realizację łazienki, opartą na prostych formach i czarno- białej kolorystyce. Całość została utrzymana w…

 • Prysznic z wodospadem

  Prysznic z wodospadem

  Koncepcja klienta to łazienka z wyjątkowym detalem. Zgodnie z jego prośbą do brązowo-białek aranżacji łazienki wprowadziliśmy niebanalny panel w kontrastującej…

 • Zabudowany prysznic z drzwiami

  Zabudowany prysznic z drzwiami

  Największym wyzwaniem w trakcie projektowania aranżacji łazienki, której fragment widzą Państwo na zdjęciu, był jej niewielki metraż i podłużny kształt….