Panele szklane do kuchni

Penele kuchenne druk

Panele szklane do kuchni to najnowsze rozwiązanie wypełnienia przestrzeni pomiędzy szafkami kuchennymi. Dzięki gładkiej błyszczącej lub matowej powierzchni szkła wnętrze kuchni staje się bardziej ożywione i zyskuje ciekawy wygląd. Użycie szkła wprowadzi do każdej kuchni światło i elegancję. Szkło w kuchni zabezpiecza ścianę przed zabrudzeniami i jest łatwe w utrzymaniu czystości, a panele szklane nie wymagają odnawiania.

Szkło hartowane do kuchni to przede wszystkim szkło, które w procesie hartowania zwiększa jego wytrzymałość między innymi na uderzenia mechaniczne i wysoką temperaturę. Dzięki temu daje to możliwość użycia szkła w strefie kuchenek gazowych, elektrycznych i indukcyjnych . Oferujemy szeroką gamę kolorystyczną w kolorze RAL lub z grafiką. Wszystkie panele wykonane są na szkle OPTIWHITE. W szkle wycinane są otwory pod gniazda elektryczne, kontakty montowane są powierzchni szkła. Najdłuższy panel szklany w jednym kawałku 310 cm.

Zalety paneli szklanych do kuchni

 • odporność na uderzenia, naprężenia i wysoką temperaturę,
 • łatwość w utrzymania czystości, odporne na wodę i wilgoć,
 • elegancja i nowoczesny design – gładka błyszcząca lub matowa powierzchnia,
 • panele szklane nie wymagają odnawiania

Obszary realizacji naszych zamówień obejmują przede wszystkim Malbork, Elbląg, Sztum, Kwidzyn oraz Tczew. Z zapałem również podejmiemy się również wszelkich prac w obrębie 100 km od siedziby firmy. Oferujemy usługi klientom zamieszkującym Nowy Dwór Gdański, Starogard Gdański, Trójmiasto (Gdańsk, Sopot, Gdynia). Jeżeli masz pytania lub chcesz wyceny panelu kuchennego prosimy o kontakt z nami.

 • Grafika na szkle z oświetlonym Mostem Brooklińskim

  Most brookliński na panelu szklanym

  Firma Perfect Glass specjalizuje się w wykonaniu paneli szklanych z nadrukiem UV. W ten sposób można dowolną grafikę przenieść na…

 • panel szklany czerwony

  Czerwone szkło do kuchni

  Czerwone panele kuchenne ożywiły stonowaną i nieco monotonną do tej pory przestrzeń. Zamierzeniem klientki było nadanie wnętrzu wyraźnego charakteru przy…

 • Szare szklane panele w kuchni

  Szare panele kuchenne na wymiar

  Przy tej realizacji, gdzie mamy białe szafki kuchenne w połączniu z drewnem, zastanawialiśmy się z klientem nad kolorem paneli szklanych….