Łąka w kuchni na szkle

Szklane panele kuchenne to rozwiązanie, które cieszy się coraz większą popularnością. Wynika to przede wszystkim z faktu, że można w ten sposób stworzyć nietuzinkową aranżację, która jest alternatywą dla tradycyjnej glazury. Przykładem może być zlecenie, które realizowaliśmy dla naszej klientki. Zapragnęła ona mieć łąkę w kuchni, która stanowiłaby element dekoracyjny pomieszczenia. W związku z tym zaproponowaliśmy hartowane panele szklane z nadrukiem bezpośrednio na szkle. Jest to rozwiązanie, które najlepiej sprawdza się właśnie w kuchni, co wynika przede wszystkim z właściwości oraz parametrów paneli.

Szkło z nadrukiem sprawia, że kwiaty w kuchni wyglądają niezwykle realistycznie. Panele są natomiast nie tylko atrakcyjne wizualnie, ale również trwałe oraz odporne na uszkodzenia mechaniczne. Są także łatwe w utrzymaniu czystości, ponieważ nie wymagają stosowania specjalnych środków chemicznych. Warto również podkreślić, że szklane panele do kuchni, które zamontowaliśmy u naszej klientki są odporne na działanie wilgoci, tłuszczu oraz wysokich temperatur. Dzięki temu nie ma żadnych przeciwwskazań do tego, by stosować je nad kuchenkami, czy zlewami.

Warto podkreślić, że szklane panele dają praktycznie nieograniczone możliwości w zakresie umieszczonego na nich nadruku, a co za tym idzie można wpasować je do stylistyki każdego pomieszczenia. W tym przypadku zlecenie zrealizowaliśmy według określonych wytycznych klientki, która była niezwykle zadowolona z efektu końcowego. Obecnie może cieszyć się namiastką łąki we własnym mieszkaniu.

Share: