Lustro na całą ścianę

Naszym zdaniem lustro na całą ścianę łączy w sobie ogromną funkcjonalność oraz najwyższy poziom estetyki. Dlatego polecamy je szczególnie w łazienkach, których właściciele stawiają na ponadczasowość i piękny wystrój wnętrza swojego domu. Dlaczego uważamy, że warto rozważyć takie rozwiązanie?

  • Montując wielkoformatowe lustro, wykorzystujemy na nie całą ścianę. Dzięki temu nie mamy pustych powierzchni i wystarczy niewiele ozdób w postaci np. kwiatów aby pomieszczenie wyglądało bardzo estetycznie i atrakcyjnie.
  • Zauważyliśmy, że duża lustrzana powierzchnia znacząco powiększa wizualnie pomieszczenie. Jest to szczególnie widoczne w łazienkach, które z reguły posiadają mocno ograniczony metraż. Duże lustro do wnętrz sprawia, że możesz w łazience odetchnąć pełną piersią.
  • Często wskazujemy również na dobrą widoczność. Stając przed takim lustrem, widzisz praktycznie całą swoją sylwetkę bez zaglądania i gimnastykowania się. Uważamy to za znaczące udogodnienie w czasie porannych zabiegów kosmetycznych.
  • Polecamy lustro na całą ścianę także tam, gdzie ściany są nierówne i posiadają dużo niedoskonałości.

Duże lustra na wymiar zyskują coraz większą popularność. Posiadamy doświadczenie i wiedzę, która pozwala tworzyć nam wytrzymałe i efektowane lustro na całą ścianę – z możliwością docięcia do wymaganego rozmiaru. Jeśli masz jakieś wątpliwości, zachęcamy do kontaktu z nami poprzez napisanie wiadomości lub zadzwonienie na nasz numer. Chętnie udzielimy wszelkich informacji i podpowiemy, czy takie rozwiązanie sprawdzi się w Twoim domu.

Share: