Szklana balustrada na antresoli perfectglass malbork

Balustrada ze szkła – połączenie estetyki i nowoczesności

Szklane balustrady coraz częściej znajdują zastosowanie w przestrzeni mieszkalnej. Są bardzo trwałe, wykonane z grubej tafli hartowanego szkła i do tego mają ciekawy design. Dlatego ich popularność wciąż wzrasta i z powodzeniem zastępują inne surowce, które wykorzystywano do zabudowy antresoli. Szkło jest bardzo uniwersalnym materiałem, który odnajduje się w każdej aranżacji. Dzięki temu w pomieszczeniu jest więcej światła, przestrzeń wizualnie jest powiększona. I jest to atrakcyjny element wystroju wnętrza.

Praktyczna szklana balustrada na antresoli

W przedstawionej realizacji balustrada nie ma łączników i jest samonośna. Jest to projekt bardzo minimalistyczny, który będzie pasował do różnych nowoczesnych aranżacji. Krystaliczne szkło przepuszcza światło i tworzy iluzję znacznie większej przestrzeni. Efekt minimalizmu i elegancji podbijają czarne rotule dystansowe. Użyliśmy bardzo trwałej, odpornej na uszkodzenia mechaniczne tafli szkła hartowanego o grubości 10 mm. Dzięki temu balustrada jest bezpieczna.

Wykonana szklana balustrada jest dopracowana w każdym szczególe. Jest optycznie lekka, dlatego idealnie nadaje się do mieszkań o małym metrażu i tych urządzonych w stylu minimalistycznym. To wysoko estetyczny i subtelny produkt, który nie ingeruje w aranżację wnętrza, a jedynie ciekawie ją dopełnia.

Share: