Nasza kolejna realizacja stanowiła niemałe wyzwanie. Wizją klientki było dodanie ciemnego, eleganckiego akcentu do kuchni, który jednocześnie nie przytłoczy pomieszczenia i wpasuje się w wystrój wnętrza. Proces poszukiwania odpowiedniej grafiki był żmudny, jednak wart całego poświęconego na niego czasu. Gdy tylko otrzymaliśmy zielone światło od naszej klientki, od razu przystąpiliśmy do działania. Nasz plan to turkusowe liście na szkle.

Pracę rozpoczęliśmy od pobrania wymiarów i rozkroju szklanych paneli. Nasz grafik zajął się dopasowaniem wybranego wzoru do powierzchni szkła tak, aby całość tworzyła spójną kompozycję, a nie zbiór osobnych segmentów. Mając gotowy projekt przystąpiliśmy do przeniesienia grafiki na panel kuchenny. W naszych realizacjach wykorzystujemy wydruk bezpośrednio na szkle, dlatego w efekcie otrzymujemy nadruk fotograficznej jakości, który nie tylko prezentuje się efektownie, ale jest także odporny na zabrudzenia i promienie słoneczne.

Wybrana przez naszą klientkę grafika z motywem florystycznym łączy w sobie wszystkie kolory użyte w kuchni. Dzięki temu kafelki tworzą spójną kompozycję z pomieszczeniem i dodają mu efektownego wydźwięku. Wysokiej jakości wydruk na szkle przyciąga oko i sprawia, że pomimo ciemnej gamy kolorystycznej wnętrze zostaje ożywione. Efektem końcowym naszej pracy było urozmaicone, odświeżone pomieszczenie kuchenne, a także co najważniejsze – uśmiech na twarzy klientki.

Share: