Stojak na wino z lustrem w tle

Lustro w wieszakiem na wino – praktyczny i designerski dodatek

Pasjonaci wina na pewno mają swoim domu miejsce na ulubione trunki. Dzięki odpowiedniemu przechowywaniu butelek z winem są zawsze widoczne i bezpieczne. Solidne, eleganckie wieszaki na wino mogą pomieścić nawet kilkanaście butelek. Wino jest wtedy bezpieczne, a dodatkowo stylowy wieszak wraz z zawartością wpisuje się w dekor pomieszczenia. Ułatwiają przegląd zapasów i ciekawie wypełniają wolną przestrzeń. Dobrej jakości i designerski stojak na wino z lustrem w tle będzie zawsze łączył funkcję praktyczną z estetyczną.

My robimy to właśnie tak..

Spełniamy marzenia naszych Klientów o atrakcyjnych wieszakach na wino. Robimy rzeczy, które zaspokoją nawet najbardziej wyszukane gusta. Świadczy o tym, np. nasza ostatnia realizacja. Stojak na wino z lustrem wygląda zjawiskowo i wnosi do wnętrza akcent nowoczesności oraz szczyptę luksusu. O jego wyjątkowości stanowi też stylowe, bardzo duże lustro umieszczone na całej wysokości i szerokości wieszaka. Odbijające się w tafli szkła kolorowe butelki i etykiety tworzą ciekawą iluzję głębi. Obserwator będzie widział dwa razy więcej butelek niż w rzeczywistości. Innymi słowy, jest to intrygująca ozdoba salonu czy jadalni. Czarne matowe półeczki w zestawieniu z lustrem brązowym tworzą ciekawy duet aranżacyjny.

Elegancki, atrakcyjny pod względem wizualnym i nietuzinkowy wieszak na wino to idealne rozwiązanie na nieszablonowy dekor dla miłośników nowoczesnych trendów. Oprócz walorów estetycznych na uwagę zasługuje fakt użycia do jego produkcji najlepszej jakości materiałów. Wieszak jest trwały, co gwarantuje długie bezproblemowe użytkowanie.

Stojak na wino z lustrem w tle
Stojak na wino z lustrem w tle
Share: